профнастил апарат

профнастил апарат

Профнастил апарат

Паркани з профнастилу відрізняються міцністю, довговічністю, простотою і високою швидкістю монтажу, широким вибором кольорів огорожі та доступною вартістю. Саме тому сьогодні профнастил для парканів використовується продуктивно повсюди: для огородження заміських будинків, дач, котеджів, будівельних майданчиків, промислових територій і т. д.

Одним з важливих переваг такої огорожі є те, що її установка споживач може вести самостійно, в отсутствии залучення кваліфікованих робітників і в отсутствии застосування спеціального обладнання (зварювальний апарат, пуншер та ін.).

Більш докладно ознайомитися з обликами Профнастила, який виробляє компанія «Прушиньскі» ви сможете у нас на сайті.

Насамперед, если монтується паркан з профнастилу, потрібно розмітити розташування майбутнього паркану сообразно периметру ділянки та встановити спеціальні маячки в тих місцях, де будуть розташовуватися стійки, на які внаслідок і будуть кріпитися листи профнастилу. Ще раз перевірити правильність розмітки. Якщо основание дома паркану буде стрічковим, то можна приступати по викопування траншеї. Якщо передбачається бетонувати тільки стовпчики — то по викопування ям під стійки.

База основанию дома виновата закладатися на глибину, що перевищує промерзання грунту. Для різних регіонів України глибина промерзання грунту ставить від 0,6 (Миколаївська, Одеська, Херсонська обл.) по 1 м (Луганська, Харківська, Полтавська, Сумська, Київська, Чернігівська обл.). Широта основи основанию дома виновата складати близько 30 см.

Для такого щоб дізнатися ціни на профнастил Вам необхідно зв’язатися з нашим дилером у Вашому регіоні.

Стійки розташовуються на відстані никак не більше трьох метрів 1 від 1-го. На нижню частину траншеї укладається піщана подушечка, після чог�

Находить здесь:профнастил киев http://skrovlya.kiev.ua